Strona główna Produkty
Produkty
Produkty nasze powstają pod stałym nadzorem lekarzy weterynarii. Zarówno surowce jak i produkty posiadają aktualne stosowne badania. Towary sprzedajemy w sieciach specjalistycznych hurtowni i sklepów zoologicznych na terenie całej Polski, oraz za granicą.
 

Smucky

Smucky - dla chomika, ptaków, gryzoni.

Unikalne, jedyne w swoim rodzaju kolby pokarmowe niemające równorzędnego odpowiednika wśród oferowanych na światowych rynkach.
Ich receptury dobrane są tak, że w całości spełniają zapotrzebowanie organizmów zwierząt na składniki odżywcze, mineralne i witaminy.
Konsystencja, naturalny smak i aromat naszych kolb są powodem licznych zapytań, czy stosujemy jakieś substancje uzależniające. Ponad 20 lat pracy w dziedzinie hodowli, karmienia i obsługi zwierząt dało efekt w postaci oryginalnych, zmiennych receptur, dzięki którym menu naszych pupili nie jest monotonne.
Nasze smakoszki i kolby nie potrzebują żadnych "uzależniaczy". Stosowane w nich barwniki, substancje smakowe, witaminy i mikroelementy mają pochodzenie naturalne i stosowane są przy produkcji naszej zdrowej żywności.
Spoiwo, które łączy poszczególne ziarna nadając im kształt kolby, jest unikalnym, jedynym tego rodzaju spoiwem stosowanym tylko przez naszą firmę. Z produkcją naszych smakoszek i kolb związana jest, opracowana przez naszą firmę, jedyna, nie stosowana nigdzie - technologia NGP. Polega ona na tym, że każde ziarno połączone jest z sąsiednim ziarenkiem punktowo. Dzięki temu przestrzeń pomiędzy ziarnami jest wypełniona powietrzem, które nieustannie ją wentyluje, powodując zachowanie świeżości i trwałość produktu.
Dzięki temu przydatność ich do spożycia osiągnęła nie spotykany przy kolbach konkurencji termin - 2 lat.
Nasze smakoszki i kolby produkowane są w trosce o Wasze zwierzęta.
Nasze smakoszki i kolby są najlepsze. Najlepiej świadczą o tym ich ilości sprzedawane w ciągu każdego roku, oraz całkowity brak reklamacji.

3 SMUCKY - DLA PTAKÓW I GRYZONI

Asortyment
Assortment
Przeznaczenie
Designation
nr EAN
NO EAN
Waga
Weight
Szt./op
Pcs./pack.
dla królika
for rabbits
miodowe, owocowe, jarzynowe
honey, fruit, vegetable
 03005  80 g
50
dla gryzoni
for rodents
miodowe, owocowe, jarzynowe
honey, fruit, vegetable
 03006 80 g
 50

2 SMUCKY - KOLBY DLA PTAKÓW I GRYZONI

Asortyment
Assortment
Przeznaczenie
Designation
nr EAN
NO EAN
Waga
Weight
Szt./op
Pcs./pack.
dla królika
for rabbits
owocowe i orzechowe
fruit, nut
 03001  140 g
 50
dla gryzoni
for rodents
jarzynowe i owocowe
vegetable, fruit
 03002  140 g
50