Strona główna Produkty
Produkty
Produkty nasze powstają pod stałym nadzorem lekarzy weterynarii. Zarówno surowce jak i produkty posiadają aktualne stosowne badania. Towary sprzedajemy w sieciach specjalistycznych hurtowni i sklepów zoologicznych na terenie całej Polski, oraz za granicą.
 

Preparaty witaminowe

Preparaty witaminowe - dla ptaszków, kanarków, gryzoni.

PREPARATY WITAMINOWE DLA PTAKÓW I GRYZONI.
To preparaty pochodzenia wyłącznie naturalnego. W ich skład wchodzą zioła, trawy, witaminy, mikroelementy i ziarna, których działanie jest wybiórcze. Oznacza to, że poszczególne kompozycje uwydatniają konkretne cechy zwierzątka jak temperament ptaków i gryzoni, kolor sierści i piór, śpiew kanarków, oraz pomagają w trudniejszych okresach ich życia jak pierzenie, lęgi.

PINO SAL
Zestaw naturalnych składników mineralnych dla wszystkich tropikalnych ptaszków ozdobnych, szczególnie dla papużek falistych, dużych i  średnich, kanarków, amadyn, zebrafinek i innych. PINO SAL wzmacnia organizm i stymuluje pracę układu trawiennego.
PINO SAL nie jest pokarmem podstawowym. Stanowi jego uzupełnienie. PINO SAL stosować można cały czas, niezależnie od pory roku, dosypując do pokarmu.

GREEN BIRD
Znakomity, konieczny dodatek paszowy do pokarmów. W preparacie GREEN BIRD zgromadzone są zielone składniki roślinne, suszone w sposób gwarantujący bezpieczne i długie jego przechowywanie. GREEN BIRD nie należy do pokarmów podstawowych. Stanowi ich uzupełnienie. GREEN BIRD stosować należy okresowo, szczególnie wiosną, późną  jesienią i w zimie.

HONEY PEARLS

To ulubione przez drobne ptaszki ziarenka z dodatkiem miodu. Poprawiają samopoczucie ptaszka i dodają mu wigoru. Ulubione przez wszystkie rodzaje papug.
HONEY PEARLS nie są pokarmem podstawowym. Stanowią jego uzupełnienie. HONEY PEARLS stosować można cały czas razem ze smakołykami DELICACIES, niezależnie od pory roku, dosypując do pokarmu.

IODINE PEARLS

Jod zawarty w ziarenkach JODINE PEARLS stymuluje pracę tarczycy i chroni układ odpornościowy ptaszka. JODINE PEARLS nie należy do pokarmów podstawowych. Stanowi ich uzupełnienie. JODINE PEARLS stosować należy okresowo, szczególnie wiosną, późną jesienią i w zimie.

CARBO SANIT
Naturalny, czysty, aktywny węgiel drzewny. Jest cennym uzupełniającym składnikiem codziennego menu. Dezynfekuje i odświeża przewód pokarmowy. Skutecznie zapobiega i leczy podstawowe choroby układu pokarmowego. Spożywany może być w dowolnych ilościach.

DELICACIES

Smakołyki dla egzotycznych ptaszków ozdobnych. Poprawiają samopoczucie ptaszka i dodają mu wigoru. Stosowane regularnie powodują, że piórka są lśniące, gładkie i sprężyste.
Smakołyki DELICACIES nie są pokarmem podstawowym. Stanowią jego uzupełnienie. Smakołyki DELICACIES stosować można cały czas razem z perełkami HONEY PEARLS, niezależnie od pory roku, dosypując do pokarmu.

NEGRIN - afrykańskie ziarenka quizotia abyssinica - to naturalny stymulator śpiewu kanarka. Stosowany w niewielkich ilościach jako całoroczny dodatek do pokarmu działa antystresowo i powoduje, że nasz ulubieniec chętnie bawi nas swoim jedynym w swoim rodzaju trelem. Wiosną, podawany bezpośrednio do deserówki, pomaga powrócić kanarkom do śpiewu po lęgowej przerwie.

HONEY PEARLS to ulubione przez gryzonie ziarenka z dodatkiem miodu. Poprawiają samopoczucie zwierzątka i dodają mu wigoru. Ulubione przez wszystkie gryzonie.
HONEY PEARLS nie są pokarmem podstawowym. Stanowią jego uzupełnienie. HONEY PEARLS stosować można cały czas razem z HERBAL MIX, niezależnie od pory roku, dosypując do pokarmu.

HERBAL MIX - polecany dla szynszyli, chomików, świnek morskich, myszoskoczków, koszatniczek, myszek, króliczków miniaturowych, szczurków i innych drobnych ssaków roślinożernych.
Mieszanka ziół o właściwościach zapobiegających wzdęciom, poprawiających trawienie. Działa osłonowo na układ pokarmowy, pomaga w stanach zapalnych i nieżytowych, wykazuje działania bakteriobójcze i odtruwające. Dodatkowo oczyszcza krew, działa wzmacniająco i uspokajająco.
Skład: owoce jałowca , jabłko, mięta, korzeń tataraku, ziele melisy, liście babki, koper włoski, owoce anyżowca, kminek, ziele krwawnika, korzeń pokrzywy, dziurawiec, szałwia, liście pokrzywa, owoce kolendry, nasiona sezamu, owoce róży.
HERBAL MIX można stosować przez cały rok.

Wszystkie nasze prezentowane wyroby są pochodzenia naturalnego, do codziennego użytku przez co nasi milusińscy będą w znakomitej kondycji, pełni sił witalnych i gotowi do zabawy.

Jak rozpieszczać nasze zwierzątka ?

Wypróbuj nasze produkty, a przekonasz się sam.

 

Asortyment
Assortment
Przeznaczenie
Designation
nr EAN
NO EAN
Waga
Weight
Szt./op
Pcs./pack.
Delicacies
smakołyki dla ptaszków
delicacies for birds
 03011  50 ccm  50
Negrin
Murzynek dla kanarków na piękny trel
Negrin seeds for canaries for beatifull trill
 03017  30 g
 50
Carbo sanit
Węgiel dla tropikalnych ptaszków egzotycznych
Charocoal for tropical exotic birds
 
 03016  50 ccm  50
Green bird
Suszone zioła dla egzotycznych ptaszków
Dried herbs for exotic birds
 03014  50 ccm  50
Honey pearls
Perełki miodowe dla ptaków
Honey pearls for birds
 03012  30 g
 50
Lodine pearls
Perełki jodowe dla ptaszków
lodine pearls for birds
 03015  50 g
 50
Pino sal
Dla dekoracyjnych ptaszków tropikalnych
For decorative tropical birds
 03010  50 g
 50
Herbal Mix
Mieszanka ziołowa dla gryzoni
Herbal mix for rodents
 03018  30 g
 50
Honey pearls
Moidowe perełki dla gryzoni
Honey pearls for rodents
 03013  30 g
 25
Pteromix nowość
Na ładne, zdrowe piórka
For helthy and beautiful feathers
 03019  30 g
 50