Main page Our products
Our products
- Produkty nasze powstają pod stałym nadzorem lekarzy weterynarii. Zarówno surowce jak i produkty posiadają aktualne stosowne badania. Towary sprzedajemy w sieciach specjalistycznych hurtowni i sklepów zoologicznych na terenie całej Polski, oraz za granicą.
 

PREMIUM FOOD

PREMIUM FOOD - for budgerigars, rodents, average parrots, canary.

PREMIUM FOOD

Nasi ulubieńcy to najczęściej mieszkańcy klatek, akwariów, wolier, terrariów. To my dosłownie decydujemy o ich życiu zapalając i gasząc światło w danej chwili. To my często jesteśmy ich jedynym towarzyszem zastępując im przedstawiciela tego samego gatunku. Ci wspaniali milczący przyjaciele niejednokrotnie potrzebują naszej pomocy, choćby naszej codziennej obecności. My w końcu decydujemy o ich codziennym menu. O tym co ma największy wpływ na ich zdrowie, samopoczucie, temperament, chęć rozmnażania.

Daphnia proponuje pokarmy wielosezonowe.

Ich składy dobieramy tak, by odpowiadały zapotrzebowaniu na sole mineralne, witaminy i składniki o odpowiedniej wartości energetycznej - w zależności od pory roku. Kupując nasze pokarmy hodowca może mieć pewność, że dbamy o jego podopiecznego. Inne są zapotrzebowania zwierząt na wiosnę, kiedy zmieniają upierzenie, sierść, odbudowują organizm, przystępują do lęgów. Inne latem, kiedy natura sama dostarcza wielkiej ilości witamin i soli mineralnych. Inne jesienią, gdy wszystko co żywe gromadzi w organizmach zapasy pomocne w przetrwaniu zimy. Inne natomiast potrzeby mają zwierzęta zimą, zwłaszcza kiedy nie śpią i pozostają cały czas aktywne.

Produkowane przez nas pokarmy zawierają wyłącznie naturalne składniki i odżywki. Zawierają witaminy i sole mineralne, które wzmacniają organizm skutecznie wspomagając jego odporność na działanie bakterii, wirusów, infekcji przez cały rok. Jod zawarty w naszych pokarmach chroni tarczycę, reguluje gospodarkę hormonalną organizmu i działa ochronnie na przewód pokarmowy. Zwierzęta karmione regularnie naszymi pokarmami są zdrowe i ruchliwe, a ich sierść oraz pióra są gęste, lśniące i sprężyste.


PREMIUM to specjalnie dobrana mieszanka składników, dobrana indywidualnie do potrzeb danego gatunku.
PREMIUM to doskonała receptura, oraz faktyczna, nie objętościowa zawartość pokarmów.
Hasłem PREMIUM jest : ZWAŻ I PORÓWNAJ !!!

PREMIUM POKARMY DLA PTAKÓW I GRYZONI

Asortyment
Assortment
Przeznaczenie
Designation
nr EAN
NO EAN
Waga
Weight
Szt./op
Pcs./pack.
PREMIUMproso afrykańskie
african millet
001101000 ml6
PREMIUMsłonecznik
sunflower seeds
001161000 ml6
PREMIUMdla papużek falistych
for budgerigars
001121000 ml6
PREMIUMdla papug średnich
for midlle-sized parrots
001141000 ml6
PREMIUMdla kanarka
canaries
001151000 ml6
PREMIUMdla gryzoni
for rodents
001131000 ml6