Strona główna Produkty
Produkty
Produkty nasze powstają pod stałym nadzorem lekarzy weterynarii. Zarówno surowce jak i produkty posiadają aktualne stosowne badania. Towary sprzedajemy w sieciach specjalistycznych hurtowni i sklepów zoologicznych na terenie całej Polski, oraz za granicą.
 

PREMIUM

PREMIUM - dla chomika, papużek falistych, papug średnich, kanarka, myszek, królika, koszatniczki, szynszyli, dużych papug

PREMIUM

Nasi ulubieńcy to najczęściej mieszkańcy klatek, akwariów, wolier, terrariów. To my dosłownie decydujemy o ich życiu zapalając i gasząc światło w danej chwili. To my często jesteśmy ich jedynym towarzyszem zastępując im przedstawiciela tego samego gatunku. Ci wspaniali milczący przyjaciele niejednokrotnie potrzebują naszej pomocy, choćby naszej codziennej obecności. My w końcu decydujemy o ich codziennym menu. O tym co ma największy wpływ na ich zdrowie, samopoczucie, temperament, chęć rozmnażania.

Daphnia proponuje pokarmy wielosezonowe.

Ich składy dobieramy tak, by odpowiadały zapotrzebowaniu na sole mineralne, witaminy i składniki o odpowiedniej wartości energetycznej - w zależności od pory roku. Kupując nasze pokarmy hodowca może mieć pewność, że dbamy o jego podopiecznego. Inne są zapotrzebowania zwierząt na wiosnę, kiedy zmieniają upierzenie, sierść, odbudowują organizm, przystępują do lęgów. Inne latem, kiedy natura sama dostarcza wielkiej ilości witamin i soli mineralnych. Inne jesienią, gdy wszystko co żywe gromadzi w organizmach zapasy pomocne w przetrwaniu zimy. Inne natomiast potrzeby mają zwierzęta zimą, zwłaszcza kiedy nie śpią i pozostają cały czas aktywne.

Produkowane przez nas pokarmy zawierają wyłącznie naturalne składniki i odżywki. Zawierają witaminy i sole mineralne, które wzmacniają organizm skutecznie wspomagając jego odporność na działanie bakterii, wirusów, infekcji przez cały rok. Jod zawarty w naszych pokarmach chroni tarczycę, reguluje gospodarkę hormonalną organizmu i działa ochronnie na przewód pokarmowy. Zwierzęta karmione regularnie naszymi pokarmami są zdrowe i ruchliwe, a ich sierść oraz pióra są gęste, lśniące i sprężyste.


PREMIUM to specjalnie dobrana mieszanka składników, dobrana indywidualnie do potrzeb danego gatunku.
PREMIUM to doskonała receptura, oraz faktyczna, nie objętościowa zawartość pokarmów.
Hasłem PREMIUM jest : ZWAŻ I PORÓWNAJ !!!

 

Asortyment
Assortment
Przeznaczenie
Designation
nr EAN
NO EAN
Waga
Weight
Szt./op
Pcs./pack.
BUBU dla chomika
dor hammster
00101 0,5 kg 10
TIKI dla papużek falistych
for budgerigars
00102 0,5 kg 10
PIGI dla świnki morskiej
for quinea pigs
00103 0,5 kg 10
CZIKA dla papug średnich
for midlle-sized parrots
00104 0,5 kg 10
KOKO dla kanarka
canaries
00105 0,5 kg 10
MIMI dla myszek
for mouses
00108 0,5 kg 10
SMYK dla królika
for rabbits
00109 0,5 kg 10
KOSIA dla kosztaniczek
for degu
00111 0,5 kg 10
TUTTI dla małych egzotycznych ptaszków
for little exotic birds
00106 0,5 kg 10
PUSZEK dla szynszyli
for chinchillas
00117 0,5 kg 10
CORA dla dużych papug
for big parrots
00107 0,5 kg 10