Strona główna Produkty
Produkty
Produkty nasze powstają pod stałym nadzorem lekarzy weterynarii. Zarówno surowce jak i produkty posiadają aktualne stosowne badania. Towary sprzedajemy w sieciach specjalistycznych hurtowni i sklepów zoologicznych na terenie całej Polski, oraz za granicą.
 

Pokarmy dla ryb

Pokarmy dla ryb - dla ryb, żółwi.
MULTIVITAL - to smaczny pokarm płatkowany, wykonany z ponad 50 składników. W trosce o najlepszą jakość pokarmy zastosowano najlepsze surowce. Zawiera wszystkie niezbędne proteiny, minerały i witaminy, które gwarantują zdrowie, kondycję i piękny wygląd ryb.

opakowanie : 10g (torebka), 100ml, 250ml, 1000ml

GOLD - to znakomita mieszanka wielu cennych składników przygotowana dla ryb zimnowodnych. Dba o szczegółowe zaopatrzenie w naturalne elementy odżywcze takie, jak w środowisku naturalnym.

opakowanie : 10g (torebka), 100ml, 250ml, 1000ml

PIGMENTAL - bazując na naturalnym sposobie barwienia, daje odporność, oraz prawidłowy i zdrowy rozwój waszych ryb. Pokarm zawiera rybną, mięsną i sojową mączkę, liofilizowane, naturalne składniki odżywcze (plankton), algi japońskie, oraz naturalny karoten.

opakowanie : 10g (torebka), 100ml, 250ml, 1000ml

FLORAL - to pokarm z włókien roślin, idealny dla gatunków okoniowatych, sumów, ryb zimnowodnych np: Ictalurus nebulosus, Puntius, itp. Rośliny są pokarmem lekkostrawnym i godnym polecenia dla wszystkich gatunków ryb akwaryjnych, jako posiłek podstawowy.

opakowanie : 10g (torebka), 100ml, 250ml, 1000ml

DISCUS - to specjalny, złożony pokarm dla dyskowców, skalarów i innych ryb zamieszkujących środkowe rejony zbiornika. Dzięki powolnemu opadaniu chętnie i w całości jest przyjmowany, przez co nie mąci wody.

opakowanie : 100ml, 250ml

MARINE - to smaczny pokarm płatkowany, wykonany z ponad 50 składników. W trosce o najlepszą jakość pokarmy zastosowano najlepsze surowce. Zawiera wszystkie niezbędne proteiny, minerały i witaminy, które gwarantują zdrowie, kondycję i piękny wygląd ryb.

opakowanie : 100ml, 250ml

MIKRO MIX - to wysokiej jakości pokarm dla wszystkich młodych ryb akwariowych. Jest bogaty w białko, przygotowane dla młodych ryb. Zawiera wszystkie niezbędne składniki potrzebne w procesie budulcowym organizmu, wzrostu, mleko, algi itp.

opakowanie : 50ml, 100ml, 250ml

ARTEMIA SHRIMPS - to suszone krewetki słonowodne, które zawieraj- szczególnie dużo karotenu. Stałe podawanie pokarmu powoduje prawidłowe wybarwienie ryb.

opakowanie : 100ml, 250ml

DAPHNIA - (suszona rozwielitka) jest znakomita do karmienia wszystkich ryb akwaryjnych zarówno słodko, jak i słonowodnych. Pokarm długo utrzymuje się na powierzchni, przez co nie mąci wody i jest chętnie zjadany. Rozwielitka to przysmak wszystkich ryb.

opakowanie : 10g (torebka), 50ml, 100ml

UNIVERSAL MIX - kompletny pokarm dla ryb. zawiera wiele rodzajów suszonych, naturalnych pokarmów (plankton, tubifex, chironomus) oraz płatki przygotowane tak, by nie straciły swoich cennych białek roślinnych. Z UNIVERSALEM Wasze ryby będą zdrowe i pełne energii.

opakowanie : 10g (torebka), 100ml, 250ml

BIONATAL - pokarm podstawowy dla wszystkich ryb. Tubifex, daphnia, shrimps, chironomus - mieszanka.

opakowanie : 100ml, 250ml

NATUREPT - suszony, naturalny pokarm dla wszystkich żółwi wodnych i błotnych, zawierający wyłącznie składniki pochodzenia organicznego takie jak: Gammarus, m-czka roślinna, algi. Bogaty w proteiny i naturalne witaminy.

opakowanie : 100ml

REPTIGRAN - kompletny, pływający po wodzie, granulowany pokarm dla żółwi wodnych. Idealny w kombinacji z NATUREPTEM. To zdrowie i doskonała kondycja Waszego żółwia.

opakowanie : 100ml, 250ml

CHIRONOMUS - (larwy) jest od wielu lat dla hodowców najbardziej popularnym pokarmem naturalnym, szczególnie polecanym dla młodych, oraz delikatnych, wymagających ryb (np. dyskowców). Bogaty w proteiny doskonale odżywia je.

opakowanie : 10g (torebka), 50ml, 100ml

TUBIFEX - to bogaty w składniki odżywcze, chętnie przyjmowany jako główne pożywienie pokarm dla wszystkich ryb. Zawiera białko niezbędne do prawidłowego rozwoju. Pokarm w kostkach.

opakowanie : 10g (torebka), 50ml, 100ml

BIO TAB - to wartościowa mieszanka naturalnych składników w formie tabletek zawierająca niezbędne proteiny, witaminy dla dobrego rozwoju i wspaniałego wyglądu ryb. Zawiera : rybne i mleczne produkty, zboże, wodorosty, drożdże, Chironomus, Tubifex, Shrimps, Daphnia.

opakowanie : 100ml

MINI TAB - specjalny pokarm przeznaczony dla wszystkich ryb, jak również żółwi. Zawiera produkty rybne, mleczne, mączkę sojową, owsianą, drożdże, algi, daphnia, tubifex, barwniki naturalne.

opakowanie : 50ml, 100ml

DAFNIA
Dafnia to najbardziej popularny pokarm dla ryb akwariowych, sadzawkowych, oraz żółwi. Nasza Dafnia pochodzi z najczystszych wód polskich jezior (BLACK BIO), oraz z wód Azji wschodniej i południowo - wschodniej (GOLD BIO). Dzięki temu posiada wysokie wartości pokarmowe. Proces suszenia jest pod stałą kontrolą i przebiega w sposób łagodny.

 Gammarus
Nasz Gammarus pochodzi z najczystszych wód Azji wschodniej i południowo - wschodniej. Temu właśnie zawdzięczamy jego barwę i wysoka wartość pokarmową. Proces suszenia jest pod stałą kontrolą i przebiega w sposób łagodny. Gammarus stosujemy w akwariach, terrariach, stawach ogrodowych oraz przydomowych hodowlach ryb. Jest też znakomitym uzupełnieniem pożywienia żółwi lądowych.

Pokarm dla ryb
Fish food
50ml / 16szt 100ml / 12szt 250ml / 10szt 1000ml / 1szt 10g / 25szt
Gold   x
x
  x
Floral   x
 x  x  x
Discus    x  x    
Multivital    x  x  x  x
Bio tab
   x      
Mikro Mix
 x  x  x    
Pigmental    x  x  x  x
Reptigran    x  x    
Artemia shrimps
   x  x    
Universal mix
   x  x    x
Bionatal    x  x    
Mini tab
 x  x      
Chironomus  x  x      x
Tubifex  x  x      x
Daphnia  x  x      x
Naturept    x      
Pokarm dla żółwi
Asortyment
Assortment
Przeznaczenie
Designation
nr EAN
NO EAN
Waga
Weight
Szt./op
Pcs./pack.
GRAMARUS GOLD
dla żółwi - puszka
for tortoises - can
01302 200 ml
10
GRAMARUS GOLD
dla żółwi - wiaderko
for tortoises - bucket
01307 1000 ml 1
Pokarm dla ryb
Asortyment
Assortment
Przeznaczenie
Designation
nr EAN
NO EAN
Waga
Weight
Szt./op
Pcs./pack.
DAPHNIA GOLD dla ryb - torebka
for fish - bag
1300 250 ml
200
DAPHNIA GOLD
dla ryb - torebka
for fish - bag
1301 100 ml
200